Anasayfa
06 Mayıs 2022 ( 19 izlenme )
Reklamlar

Metaverseden Arsa Nasıl Satın Alınır

Metaverse evreni günümüz teknolojisinin en değerli noktası olup birçok kişi bu yönde gelişmelere büyük ilgi duyarak yatırımlarını bu yönde yapmaktadır. Metaverse dünyasında metaverse arazileri en değerli yatırımdır. Bazı platformlar üzerinden bu araziler alınıp satılabilir hatta kiralanabilir. Bu platformlar OVR, The Sandbox, Decentraland, Genesis City gibi platformlardır.
Metaverse satın alınacak platforma karar verildikten sonra; Satın alma işlemlerinin yapılabilmesi için dijital bir cüzdana sahip olunması gerekir.  Bunun için herhangi bir kripto para borsası kullanılabilir. Geçerli coinler satın alınmalıdır. Satın alınan geçerli coinler metaverse arsası alacağınız platforma aktarılmalıdır. Bu aşamadan sonra ilgili platformdan arsa ve parsel seçilmelidir. Seçilen arsa eldeki coinlerle satın alınır. Bu aşamalar yerine getirildiğinde metaverse dünyasından arsa alım işlemi tamamlanmış olacaktır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evde göğüs egzersizleri Kova Burcu Erkeği Türkiye’de En Çok Taraftarı Olan Takımlar Türkiye’de En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformları