Anasayfa
06 Mayıs 2022 ( 23 izlenme )
Reklamlar

Karşı Cinsi En Hızlı Etkileyen Burç  

Burçların özellikleri her zaman farklıdır. Bazı burçlar sadelikten yanayken bazıları ise gösterişten hoşlanır. Karşı cinsler için en etkili burç hangisi diye sorulacak olursa verilecek cevap herkese göre standarttır. Koç burcunu etkilemek zordur. Tek etkileme yolu bilgi birikiminizdir. Balık burcunu etkilemek için fedakâr olmanız gerekmektedir. İkizler burcu ise çok değişken burçtur, bazen kolay etkilenirken bazen çok zor olabilir.
Yengeç burcunu etkilemek mideden geçmektedir. Akrep heyecandan yanadır. Maceracı olmanız gerekmektedir. Kova inatçı kişilerden hoşlanır. Yay burcu ise çocuk seven burç olduklarından kardeşi ya da yeğeni varsa onunla ilgilenmenizden etkilenir. Oğlak burcu özgür ruhlu kişilere bayılır. Çünkü kendisi de özgür ruhlu bir birey olarak bilinir.
Boğa burcu kendisine sürpriz yapan kişilerden çok etkilenir. Terazi burcu için her şeye evet demek yeterlidir. Başak burcu düzeni sever ve dağınıklıktan hoşlanmaz. Aslan burçları baskın karakter olduklarından dolayı pohpohlanmayı çok sever.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yürüyüş Yaparak Zayıflamak Mümkün Mü? Çocuklarda alt ıslatma sorunu Kalıcı makyaj nedir Dakikada kaç nefes alıyoruz